Лем 100. Відзначення 100-ї річниці від дня народження Станіслава Лема у Львові

12 вересня у Львові відбудеться низка заходів “Лем 100” присвячених 100-річчю від дня народження Станіслава Лема.

13:00 – відбудеться урочиста подія у Великій сесійній залі львівської Ратуші за участю Міського голови Андрія Садового, письменника Юрія Андруховича, лемознавця Андрія Павлишина, поетки та перекладачки Ірини Старовойт та інших запрошених інлетектуалів нашого міста.

15:00 – відкриття меморіальної таблиці Станіслава Лема на фасаді будинку, де мекшкала родина Лема, за адресою вул. Богдана Лепкого, 4.

16:30 – дискусія в РадіоГараж (вул. Князя Романа, 6) на тему: “Місце Лема в українській сучасній культурі” за участю Юрія Андруховича, Ірини Старовойт, Андрія Лініка, Андрія Павлишина та Богдана Шумиловича.

18:30 – відкриття муралу на стіні компресорної станції Lem Station в рамках міжнародного проєкту “Нам не потрібні інші світи. Нам потрібні дзеркала / Лем 100” офісів “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” та “Катовіце – Місто музики ЮНЕСКО”.

19:00 – у трамвайному депо Lem Station відбудеться Фестиваль Тетраматика 2021: Solaris. Цикл перформансів до 100-річчя Станіслава Лема.

Організаторами заходів є управління культури ЛМР, офіс “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО”, Палац Культури ім. Гната Хоткевича, ТзОВ “ЛемСтейшн”, ГО “Львівський культурний центр”, ГО “НУРТ” та у партнерстві з Катовіце Місто Садів, офісом “Катовіце – Місто музики ЮНЕСКО”, Польським інститутом в Києві та Ibis Styles Lviv Center.