Українські письменники в Ноттінгемі

Львів – Місто літератури ЮНЕСКО онлайн в гостях у Five Leaves Bookshop ☺ 
Учасниками розмови стали Оксана Луцишина та Джон МакҐреґор. Модерує Ірина Старовойт.
Долучитись до розмови можна буде за посиланням https://cutt.ly/GBHr9HB
ВАЖЛИВО! Для українських слухачів перегляд прямого ефіру – безкоштовний, тож, коли обиратимете квитки, беріть ті, що з 0 £.
Розповімо трішки більше про учасників:
💥Джон МакҐрегор – британський письменник. В 2002 році його перший роман увійшов до довгого списку Букерівської Премії, він став наймолодшим номінантом в історії. Згодом, його було номіновано ще декілька разів – в 2006 та 2017 роках. В 2012 році його роман Even the Dogs отримав відзнаку the International Dublin Literary Award. Видання “The New York Times” назвало автора “злим британським письменником”.
💥Оксана Луцишина – письменниця, поетка, перекладачка, викладачка Техаського університету в місті Остін, США. Лауреатка премій “Гранослов”, “Привітання життя”, “Благовіст” та Фундації Ковалевих. Викладає українську мову і східноєвропейські літератури. Перекладає з української на англійську в тандемі з нью-йоркською письменницею Оленою Джеггінз.
💥 Ірина Старовойт – модераторка події. Літературознавиця, поетка, кандидатка філологічних наук, культурологиня. Запрошена викладачка й дослідниця в університетах Польщі, Швеції, Нідерландів. Членкиня Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників та PEN Ukraine.