Дискусія “Літературна премія: не лише як статус, але і як можливість” в рамках IX Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал”

Участь команди офісу “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” на IX Міжнародному  фестивалі “Книжковий Арсенал”

 

Офіс “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” спільно з ГО “Форум Видавців” під час фестивалю проводили промоційну кампанію на стенді 26 BookForum, а також провели дискусію «Літературна премія: не лише як статус, але і як можливість».

 

Учасники дискусії: 

 

Петро Яценко – лауреат Премії міста літератури ЮНЕСКО 2018 (за кінороман «Нечуй. Немов. Небач»), український письменник-прозаїк, журналіст, автор восьми прозових книг. Лауреат всеукраїнських літературних конкурсів «Нові автори» (за роман «Йогуртовий бог»), «Смолоскип» (за повість «Мар’яна, чи Дерево бодхі»). Його твори перекладені німецькою та польською мовами.

 

Олександра Гнатюк – польська дослідниця в галузі українознавства, перекладачка. Співробітниця Інституту славістики Польської Академії Наук, професорка НаУКМА, голова Товариства промоції української культури в Польщі та польської в Україні. Членкиня Польського та Українського ПЕН-центрів.

 

Ганна Улюра – літературознавиця, кандидатка філологічних наук, доцентка Школи журналістики Українського Католицького Університету. Авторка, літературна критикиня, колумністка. Членкиня журі цьогорічного конкурсу Премії міста літератури.

 

Учасники обговорили літературні премії, про їхнє значення для авторів, про можливості, які вони відкривають, та про Премію міста літератури ЮНЕСКО.