Спецпрограма офісу “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” в рамках 28 Львівського міжнародного BookForum

Офіс “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” традиційно представить спецпрограму в рамках 28 Міжнародного BookForum.

16 вересня о 12:30 в РадіоГаражі відбудеться подія “Літературний прогноз: розмова та оголошення короткого списку Премії Львова – міста літератури ЮНЕСКО 2021”.

На події дізнаємося подробиці короткого списку Премії та познайомимось із авторами особисто, почуємо про їх твори та поставимо їм питання про все, що нас так цікавить.

17 вересня о 12:00 – 12:45 в Музеї етнографії та художнього промислу відбудеться розмова – “Кінцева станція – Підзамче. Герой прибуває”.

У компанії письменника Петра Яценка, керівниці офісу “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” Богдани Брилинської та під модерацією літературознавиці Анастасії Левкової поговоримо про літературний мультимедійний маршрут ініціативи “Підзамче.Нарешті” та розповімо більше про літературний бік Підзамча, його героїв та для чого все ж варто виходити з потяга на залізничній станції “Підзамче”!

19 вересня о 14:30 в РадіоГаражі відбудеться дискусія “Місто і письменник: герой чи персонаж?”.

За участі письменниці Анастасії Левкової, яка цьогоріч гостюватиме та творитиме на резиденції у Тбілісі, грузинського поета Зази Кошкадзе, який перебуває на резиденції у Львові та модератора Григорія Семенчука поговоримо про те, чому резиденція є важливою частиною міського літературного життя.