Премія міста літератури ЮНЕСКО – щорічна всеукраїнська літературна Премія, яку присуджують автору або перекладачеві за оригінальний чи перекладний художній твір українською мовою. Премія заснована задля вшанування творів сучасної літератури та надання їм суспільного резонансу.

Основні цінності Премії:

  • артикулювання цінностей людяності;
  • прокладання мостів порозуміння;
  • підтримка свободи слова і самовираження;
  • міжкультурна комунікація та виховання толерантності.

Грошова винагорода Премії – 150 тис. гривень

Твір автора повинен відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також пропагувати сепаратизм. Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права. Крім того, номінований твір повинен бути доступним у друкованому та електронному вигляді, а перша публікація твору українською мовою повинна бути в попередньому календарному році.

Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, які в своїй статутній діяльності мають напрям “література”.

Заявка на конкурс включає поданий один друкований та один електронний примірник номінованого твору, заяву на ім’я міського голови Львова та згоду автора/перекладача на розгляд твору в межах конкурсу. Завантажити зразки документів. Подавати в Львівську міську раду до Центру надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1). Також можна надіслати поштою за адресою 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада на ім’я міського голови Садовий Андрій Іванович з приміткою «на конкурс Премії Міста літератури ЮНЕСКО».

Електронний примірник книги просимо надсилати на електронну скриньку: lvivprize@gmail.com.

Ознайомитись з Положенням про Премію міста літератури ЮНЕСКО можна за посиланням.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.