Львівська літературна резиденція – це унікальна можливість для літераторів з України та світу відвідати наше місто і надихнутись на творення нових шедеврів. Кожен, хто бажає стати частиною літературного життя Львова, зможе здійснити свою мрію та стати резидентом Міста літератури. Резиденція стане спільним проектом Департаменту розвитку Львівської міської ради, Міського Палацу культури ім. Гната Хоткевича (при якому діє офіс “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО”) та Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. 

 

Партнерські літературні резиденції 

У 2018 році команда проектного офісу “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” у співпраці з іноземними культурними інституціями приймала у Львові двох резиденток – письменницю та соціологиню з Міста літератури Квебек (Канада) за сприянням Німецького культурного форуму Східної Європи міста Потсдам (Німеччина) Барбару Терьо та молоду письменницю та журналістку з міста Ґрац (Австрія) Марі Ґамільшег.

Протягом декількох місяців авторки творили, надихаючись Львовом: Барбара вела блоґ “Міська письменниця 2018: Львів | Лемберґ”, а Марі – писала роман. Перебуваючи на резиденції, літераторки мали змогу взяти участь у багатьох заходах не лише у Львові, а й в інших містах України (Київ, Маріуполь, Запоріжжя).