Нагадаємо, яким був наш 27 Львівський міжнародний BookForum

Цьогорічна спецпрограма офісу під назвою “Літературний ефект. Про проєкти сталого розвитку у Містах Літератури” складалась з трьох розмов.

Спочатку ми разом із Богданою Брилинською поговорили про те, як заземлитись у Місті літератури. Літературні резиденції, як вони функціонують у Мілані, Тарту та Бусані, про нові пандемійні виклики і як з ними боротись, а також про багато іншого говорили під час події “Магнетизм. Чим притягують літературні резиденції”. Усіх зацікавлених запрошуємо ще раз переглянути подію за посиланням: https://youtu.be/suDzk0wuR7s. Можливо, наступного року саме Вам випаде можливість потрапити на літературну резиденцію в одне з цих міст, то ж слухайте уважно.

Вже зовсім скоро буде оголошено цьогорічного лауреата Премії Львова – міста Літератури. Щорічна Премія Львова – Міста літератури ЮНЕСКО – міська винагорода, що ось уже втретє вручатиметься авторові або ж перекладачеві за твір, виданий у 2019 році. Короткий список Премії вже оголосили, то ж ми зібрали номінантів премії до невеличкої розмови з головою журі Премії – Ганною Улюрою “Літературна Премія. Видимий Спектр”. Про що книги, представлені цьогоріч та про те, хто все ж таки може отримати Премію (на думку самих авторів) – переглядайте за посиланням: https://youtu.be/vH_xMz0E8i8

Переклад об’єднує. Цього разу він об’єднав представників Міст літератури Львова, Сулейманії, Рейк’явіка та Барселони у недовгій та інформативній розмові “Мовна Дифузія. Переклад у Містах Літератури”. Послухати думки не лише проєктних менеджерів, що працюють із літературними програмами, але й перекладачів, які беруть участь в цих програмах, можна за посиланням: https://youtu.be/Az6OlBEwB_4.

Зберігайте посилання та переглядайте у зручний час!