Мандрівна виставка Franko from A to Z на XXIV міжнародному книжковому фестивалі Зелена хвиля в Одесі

Літературний Львів мандрує! На цьогорічному XXIV міжнародному книжковому фестивалі “Зелена хвиля” в Одесі експонувався справжній літературний лабіринт!

«Зелена хвиля» ‒ щорічне місце зустрічі українських та іноземних видавців, книгорозповсюджувачів, письменників, критиків і читачів, масове свято книги, яке відбувається в Одесі з 1996 року. 

Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка представив виставку-лабіринт «Franko from A to Z» завдяки якій, мешканці Одеси та туристи мали можливість у легкій та ненав’язливій формі познайомитися з постаттю Івана Франка. Виставку експонували в парку Тараса Шевченка в період з 6 по 9 серпня 2020 року.

Подія стала можливою завдяки спільним зусиллям та співпраці офісів “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” та “Одеса – Місто літератури ЮНЕСКО”, а також Львівської міської ради, Одеської міської ради та виставкової компанії “Експо-Юг-Сервіс”.

Мандрівна виставка «Franko from A to Z», яку створив #ДімФранка у співпраці з Метамузеєм, у цікавій візуально-просторовій формі розповідає про життя і творчість Івана Франка. Виставку виготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Минулоріч вона побувала в чотирьох європейських столицях: Будапешті, Відні, Загребі та Любляні, а також була представлена у Львові, в Домі Франка, в Тернополі на книгофесті «Подоляни» та у місті Винники Львівської області.