Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

WIKI-бібліотека

  1. Home
  2. »
  3. Сліди «Першого вінка на мапі Львова»
  4. »
  5. WIKI-бібліотека
Адреса:
проспект Червоної Калини, 58, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Опис:

Wiki бібліотека — філія №25 Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Львова), що розташована за адресою просп. Червоної Калини, 58.
Концепція Wiki Бібліотеки інспірована ідеями Вікіпедії — відкритої енциклопедії, де кожен може стати дописувачем. Ці ідеї дуже споріднені з сучасними уявленнями про бібліотеку як про відкритий простір для всіх, де кожен може стати активним учасником творення.
Wiki бібліотека покликана стати штабом вікіпедистів, де будуть проводити регулярні зустрічі та обговорення актуальних тем. Нова інтерактивна бібліотека несе цінності відкритого доступу до знань, партисипативності та популяризації науки. Це місце зустрічі, місце творчості, активного читання і навчання.
Пріоритетними напрямками роботи Wiki бібліотеки є промоція читання, безперервне навчання і розвиток громади (не лише Сихова). Тож запрошуємо долучатися до бібліотеки своїми ідеми та ініціативами, щоб разом творити і “редагувати” її наповнення.
Wiki бібліотека відкрита до нового змісту.