Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО»

  1. Home
  2. »
  3. Місця літератури
  4. »
  5. Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО»
Адреса:
вулиця Кушевича, 1, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Опис:

Офіс “Львів – місто літератури ЮНЕСКО” існує з 2015 року на базі Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича. Офіс – це команда культурних менеджерів, які відповідають за промоційну та проектну підтримку титулу “Міста літератури ЮНЕСКО” на локальному, національному та міжнародному рівнях. До завдань команди також входить комунікація з та звітування перед ЮНЕСКО за титул, наданий місту. Фактично, Офіс “Львів – місто літератури ЮНЕСКО” – це інституція, яка сприяє втіленню стратегії, задекларованої у аплікації на отримання титулу та є посередником між міською владою та літературним середовищем.