Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

Музей мистецтва давньої української книги

  1. Home
  2. »
  3. Місця літератури
  4. »
  5. Музей мистецтва давньої української книги
Адреса:
вулиця Миколи Коперника, 15А, Львів, Львівська область, 79000
Опис:

Львівський музей мистецтва давньої української книги був відкритий в 1976 році в приміщенні колишнього Онуфріївського монастиря і називався «Музей імені Івана Федорова». І це було логічно: в цьому монастирі Іван Федоров працював (в Онуфріївському монастирі була розташована одна з перших у Львові друкарень), в його стінах він був похований. Але в 1990 році будівлю монастиря було передано ордену василіан.

Музейні експонати переїхали в підвали Львівської картинної галереї. У 1997 році музею виділили приміщення — корпус біля палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15 а), яке з Федоровим ніяк не було пов’язано. Ось так і з’явилася інша назва: «Музей мистецтва давньої української книги»

Телефон: 0322 613 012