Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

Бібліотека

    Літмапінг » Бібліотека

Спробуйте пошукати: Місця літератури

Знайдено 5 відміток
Опис: Wiki бібліотека — філія №25 Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Львова), що розташована за адресою просп. Червоної [...]
Адреса:
проспект Червоної Калини, 58, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Телефон: 063 686 6856
Опис: Бібліотечний простір нового формату. Платформа для комунікації. Неформальна освіта, створення спільнот, нове середовище для народження та реалізації ідей.
Адреса:
вулиця Мулярська, 2А, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Телефон: 063 320 0564
Опис: Це креативний бібліотечний простір в центрі міста, що поєднує різні функції: сучасної книгозбірні, коворкінга, затишної кав’ярні, творчого майданчику, експозиційної зали.
Адреса:
вулиця Устияновича, 4, Львів, Львівська область
Телефон: 097 090 8109
Опис: Однією з найдавніших і найбільших бібліотек України є Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка. Її заснували у 1608 [...]
Адреса:
вулиця Драгоманова, Львів, Львівська область, Украина, 79000