Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

Бібліотека

  1. Home
  2. »
  3. Бібліотека
Знайдено 5 відміток
Опис: Wiki бібліотека — філія №25 Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Львова), що розташована за адресою просп. Червоної [...]
Адреса:
проспект Червоної Калини, 58, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Телефон: 063 686 6856
Опис: Бібліотечний простір нового формату. Платформа для комунікації. Неформальна освіта, створення спільнот, нове середовище для народження та реалізації ідей.
Адреса:
вулиця Мулярська, 2А, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Телефон: 063 320 0564
Опис: Це креативний бібліотечний простір в центрі міста, що поєднує різні функції: сучасної книгозбірні, коворкінга, затишної кав’ярні, творчого майданчику, експозиційної зали.
Адреса:
вулиця Устияновича, 4, Львів, Львівська область
Телефон: 097 090 8109
Опис: Однією з найдавніших і найбільших бібліотек України є Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка. Її заснували у 1608 [...]
Адреса:
вулиця Драгоманова, Львів, Львівська область, Украина, 79000