Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

Кав’ярня «Вірменка»

  1. Home
  2. »
  3. Місця літератури
  4. »
  5. Кав’ярня «Вірменка»
Адреса:
вулиця Вірменська, 19, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Опис:

"Вірменка" - це культова кав’ярня міста, яка існує з 1979 року. У 2016, 2017, 2018 роках її було обрано "Найкращою кав'ярнею Львова" в рамках "Lviv Coffee Festival".

Влітку 2016 року у "Вірменці" була проведена реставрація. Залишились автентичні кладка, перекриття, такі елементи, як фрагмент кам’яного порталу ХVI-XVII ст. та інше. З’явились старі фотографії, на яких можна знайти Кузю з Братів Гадюкіних та інших завсідників старої "Вірменки", книжкові полиці. Деякі книжки можна взяти почитати за філіжанкою кави, а деякі навіть купити. Тематика книжок: Львів, Вірменка, Любов, Кава... Існує у "Вірменці" і так званий "буккросинг" - можна принести книгу та обміняти її на іншу.

Телефон: 067 278 1608