Літмапінг

Літературна мапа – це ще одна можливість знайомства з відомими людьми, які писали та поширювали літературу у Львові. Карта відкриває нові та пригадує забуті імена місцевих письменників і видавців, які жили в нашому місті чи були з ним пов’язані. Мапа об’єднала місця, де можна позичити, придбати, просто почитати чи написати книгу. Сюди нанесено найвагоміші локації літературного життя Львова, пам’ятники авторам і персонажам, тематичні музеї, книгарні, бібліотеки та кав’ярні.

NB! Ця мапа відображає лише частину літературного Львова. Це лише початок багатющої історії, яка для повноцінного охоплення вимагає щонайменше кілька десятків томів.

Дім Франка

  1. Home
  2. »
  3. Місця літератури
  4. »
  5. Дім Франка
Адреса:
вулиця Івана Франка, 150-152, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Опис:

(Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка)

Дім Франка – це не просто Музей. Це також Дім Муз, де вирує багатогранне мистецьке життя; Дім Науки, що є осередком франкознавчих та музеологічних студій; Дім Діалогу, де відбувається чесна дискусія та пошук порозуміння; Дім Родини, де по-домашньому затишно і тепло. А ще це справжнє Місце Сили. Ласкаво просимо в гості до живого творця і "цілого чоловіка"! Тут ФРАНКОВО!

Телефон: 0322 764 416