Спікери

Категорія

Наступна подія

Дата

Сер 09 2020 - Вер 06 2020

Час

All Day

Читання Молодого Міста. Комікси

Настав час оголосити другий етап конкурсу “Читання Молодого Міста”!

Цього разу хочемо звернутись до молодих авторів коміксу та запропонувати їм прийняти участі в онлайн-проєкті Читання Молодого Міста від офісу Львів – Місто літератури ЮНЕСКО.
Результатом проєкту буде створення однойменного видання з творами різних форматів та тематик, серед яких на 20 сторінках будуть розташовані комікси. Учасники матимуть змогу працювати над своїми текстами спільно з представниками журі (Богдан Кордоба, Ярослав Світ та Олена Лісевич)
Даємо повну свободу у виборі жанру, однак, тематика має стосуватися Міста, а робота має містити сюжет:)

Технічні вимоги та завдання:
– Сюжетний комікс із завершеною історією. Комікс не обов’язково має містити текст, але якщо міститиме, мова тексту – українська.
– Об’єм роботи має містити до 4 аркушів формату А4, де, зокрема, має міститись візитівка автора (у вигляді QR-коду чи просто опису, чи будь-якому іншому вигляді).
– Комікс може бути як кольоровим, так і чорнобілим 🙂
– Ми приймаємо до участі лише оригінальні твори, створені спеціально під конкурс, або ж ніде не опубліковані раніше. Формат – .pdf. Роздільність – 300 dpi.
– Не забуваймо, тематика – місто. Не якесь конкретне, проте абстрактне місто і все про нього.

Будемо перевіряти роботи, зокрема, на заклики до ворожнечі та насильства, і якщо у коміксі їх немає, чекаємо роботи на пошті young.city.readings@gmail.com з вказаною темою “Комікс” !

Реєстрація на подію – за посиланням на продаж квитків 🙂

 • 00

  дні

 • 00

  годин

 • 00

  хвилин

 • 00

  секудн

2016 LVIV — CITY OF LITERATURE. Всі права захищені. Використання матеріалів з сайту «Львів - місто літератури» дозволено лише при наявності активного посилання на джерело. Передрук і використання фотоконтенту lvivcityofliterature.org.ua дозволено лише за згоди редакції. - Enfold WordPress Theme by Kriesi