Премія Львова міста літератури ЮНЕСКО

Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО 2022-2023 розпочинає прийом заявок.

 

Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО – щорічна всеукраїнська літературна нагорода. Літературну премію присуджує місто Львів. Прийом заявок триватиме з 24 січня до 24 березня 2023 року.

Розмір основної грошової нагороди становить 150 тисяч гривень, а також у 2023 році спеціальна номінація присуджується за твір, що є художньої та/або документальною рефлексією російсько-української війни та розмір грошової нагороди становить 100 тисяч гривень.

 

The main requirements:Твір автора має відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, пропагувати сепаратизм і колабораційну діяльність, та відповідати вимогам чинного українського законодавства.
Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права.
– Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, що в своїй статутній діяльності мають напрям “література”, “культура” та “освіта”.

Твори подаються в наступних напрямках:

 

– Основна Номінація. Завершений оригінальний твір, виданий в 2021-2022 роках в українських видавництвах українською мовою.
– Спеціальна Номінація. Твір, що є художньої та/або документальною рефлексією російсько-української війни українською мовою, що побачили світ в період з 1 березня до 31 грудня 2022 року.
Твір може бути завершеним, виданим та/або завершений/опублікований (загально чи частково) на загальнодоступних веб-ресурсах (включаючи соціальні мережі).
Подати заявку: https://forms.gle/dHexv7hFgyfK4urH9
Кінцевий термін подачі аплікацій: 24 березня 2023 року о 23:00
Наголосимо, що один подавач може висувати більш ніж одну книгу в різних номінаціях. Однак при поданні на Премію двох та більше книг та творів, кожну/кожен з них необхідно оформлювати окремою заявою.
У разі виникнення питань пишіть на пошту creative.city.lviv@gmail.com для консультації