Читання Молодого Міста. Комікс

Настав час оголосити другий етап конкурсу “Читання Молодого Міста”! 

Цього разу хочемо звернутись до молодих авторів коміксу та запропонувати їм прийняти участі в онлайн-проєкті Читання Молодого Міста від офісу Львів – Місто літератури ЮНЕСКО. 

Результатом проєкту буде створення однойменного видання з творами різних форматів та тематик, серед яких на 20 сторінках будуть розташовані комікси. Учасники матимуть змогу працювати над своїми текстами спільно з представниками журі (Богдан Кордоба, Ярослав Світ та Олена Лісевич)

Даємо повну свободу у виборі жанру, однак, тематика має стосуватися Міста, а робота має містити сюжет:)

Технічні вимоги та завдання: 

  1. Сюжетний комікс із завершеною історією. Комікс не обов’язково має містити текст, але якщо міститиме, мова тексту – українська. 
  2. Об’єм роботи має містити до 4 аркушів формату А4, де, зокрема, має міститись візитівка автора (у вигляді QR-коду чи просто опису, чи будь-якому іншому вигляді).
  3. Комікс може бути як кольоровим, так і чорнобілим 🙂
  4. Ми приймаємо до участі лише оригінальні твори, створені спеціально під конкурс, або ж ніде не опубліковані раніше. Формат – .pdf  Роздільність – 300 dpi. 98
  5. Не забуваймо, тематика – місто. Не якесь конкретне, проте абстрактне місто і все про нього.  

 

Прийом заявок: 10 червня – 1 серпня 2020  

 

Будемо перевіряти роботи, зокрема, на заклики до ворожнечі та насильства, і якщо у коміксі їх немає, чекаємо роботи на пошті young.city.readings@gmail.com з вказаною темою “Комікс” ! 

Реєстрація за посиланням.