ЛІТ.шатро

ЛІТ.шатро

До Міста Літератури завітав подвижник кримськотатарської музики Джеміль Каріков, разом зі своєю музично-співочою родиною.

Спільно з українським професійним кобзарем Андрієм Селецьким, вони влаштували у подвір’ї Музею Ідей справжній діалог української та кримськотатарської культур в атмосфері східного антуражу.  Музики не лише ділились з відвідувачами чудовою музикою, а й розповідали про історію традиційних кримськотатарських та українських інструментів. Сюрпризом від кримськотатарських гостей став майстер-клас з їх традиційного танцю – хорану та мистецтва розпису тіла – мехенді. Під час концерту львів’яни писали листи підтримки кримським татарам у Криму. Представники кримськотатарського культурного центру “Кримський дім у Львові” передали їх 26 червня, у день кримськотатарського прапора. Окрім літературного діалогу,  комунікували кулінарні культури – усі охочі мали нагоду поласувати східними солодощами та кавою від кав’ярні «Бахчисарай». Вечір завершився поетичними читаннями, присутні могли відчути себе поетами та поетками, зачитавши власну поезію.

«Літературне шатро» —  поетично-музична подія з українською та кримсько-татарською співаною поезією. Проект популяризації літератури через еклектичні практики поєднання музики, поезії та кулінарії різних культур. Серед запрошених гостей – Джаміль Каріков, відомий музикант та дослідник кримськотатарської музики, Андрій Селецький – кобзар та актор Театру Леся Курбаса.  Проект реалізовано спільно із “Крим_SOS” та Управлінням культури ЛМР.

 

* в рамках серії проектів “Букфуд”Дякуємо Вам за Вашу заяву!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Lorem ipsum dolor.