ЛІТ.кафе

ЛІТ.кафе

“ЛІТ.кафе” – проект регулярних літературних зустрічей у двох різних форматах: #академічного_четверга

(за “круглим столом”) або  #популярної_п’ятниці (пізнавально-розважальної). Мета зустрічей – створення постійної літературної події, для проведення дискусій, семінарів, лекцій, ігор, пов’язаних з різноманітними творами, у неформальній атмосфері. ЛІТ.кафе збирає довкола себе професіоналів(-ок), аматорів(-ок) та просто поціновувачів(-ок) сфери літератури для обміну думками, досвідом та розширення літературного горизонту міста, де кожен(-а) відчуває себе його частиною.

ЛІТ.кафе не має сталої локації й переміщується містом туди, де літературно цікаво: від бібліотек, каварень та книгарень до відкритих майданчиків і геть несподіваних локацій, щоб стати максимально літературно доступними для різних соціальних груп.

IMG_3934

Презентація художньо-енциклопедичного видання

“Львів – місто натхнення. Література”

2-3.02.17

  • #академічний_четвер: Майже академічна дискусія “Як писати (про) літературу?” (2.02.2017)
  • #популярна_п’ятниця: Презентація-гра ілюстрованого художньо-енциклопедичного видання “Львів – місто натхнення. Література” (3.02.2017)

DSC_1210

 

 

Участь в освітній програмі простору актуальної культури LEMinarium

22.03, 30-31.03.17

  • “Казки про роботів і реальність нових технологій” – інклюзивна подія з акцентом на незрячих підлітків, скайп влючення з Мартою Дробою “Презентація інклюзії в ІТ”, дослідження роботів: роборука, роборейс, 3Д ручки. (22.03.2017)

DSC_1895

DSC_1951

  • #академічний_четвер: Лекція-дискусія з Ігорем Колесником “Футурологія: що це і для кого?” (30.03.2017)

0

1

  • #популярна_п’ятниця:  “Яким буде місто майбутнього?” – розповідь від Олександри Сладкової, керівниці відділу урбаністики ЛКП “Інститут Просторового Розвитку”.  (31.03.2017)

10

1 (1)

 

Простір чуття літератури: «PERCEPTION» (Дана Ткачук)

29-30.04.17

  • #академічний_четвер: дискусія  під назвою «Інклюзія: чи потрібні суспільству крапки над “і”». Підняття гострих питань інклюзії за допомогою діалогу між громадою, представниками міської ради, сфери освіти та видавництвами: від актуалізації проблем до пошуку шляхів вирішення.
  • #популярна_п’ятниця: інтерактивна виставка-читання за однойменною назвою. Експеримент полягає у тому, щоб відкрити світ літератури з незвичної сторони сучасного читача – з точки зору перцепції, спектру відчуттів. Проект знайшов своє натхнення в потребі розвитку інклюзивного простору спілкування та освіти.

IMG_3866

IMG_3925

 Дякуємо Вам за Вашу заяву!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Lorem ipsum dolor.