Набір волонтерів на 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН у Львові

Набір волонтерів на 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН у Львові

Опис: Команда Конгресу оголошує про набір волонтерів на 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН у Львові. Щоб долучитися до волонтерської служби потрібно зареєструватися та заповнити Анкету, яку Ви можете знайти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12-br6sJjrxLgzXT3Rc2bifGLWAVkMHq4HgMb4AXeawI/viewform?edit_requested=true

17-24 вересня вперше в Україні у Львові відбудеться 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН у Львові. Тема 83-го Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу у Львові –  «Відстоювання правди у добу пропаганди». Близько 200 лідерів думок, видатних письменників, поетів, перекладачів, журналістів, істориків, публіцистів та редакторів із 101 країни світу говоритимуть чотирма мовами про літературу, творчість та свободу слова. Робочі мови Конгресу: англійська, французька, іспанська, українська.

Напрямки роботи:

Перед Конгресом: допомога в облаштуванні локацій Конгресу; зустріч та супровід гостей та делегатів; переклад;

Під час Конгресу: супровід гостей та делегатів Конгресу; переклад; координація людей на місці проведення Конгресу; робота у Прес-румі та під час засідань; допомога в координацій супутніх подій тощо.

При відборі волонтерів будуть враховані такі критерії: знання мов, комунікабельність, пунктуальність, доступність у зв’язку, відповідальність, організованість, ініціативність.

Усі відібрані волонтери пройдуть співбесіду та обов’язкову підготовку.

Навчальна програма: кінець серпня – середина вересня. Після 83-й Конгрес Міжнародного ПЕН-клубу усі задіяні волонтери отримають сертифікати і подяки від організаторів.

PEN-Lviv-Volounteers-Final

За додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, до Мар’яни Загоруйко, координаторки волонтерської служби, +38 098 020 25 23, volunteersPENLvivCongress@gmail.comДякуємо Вам за Вашу заяву!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Lorem ipsum dolor.