Богдана Брилинська

Богдана Брилинська

Богдана Брилинська

керівниця офісу

контакти brylynska.kaf.kult@gmail.com

+3980971981014

Розробляє загальну стратегію роботи і співкоординатор усіх проектів офісу. Відповідає за пошуки нових партнерів та ідей для проектів у Львові, Україні та мережі креативних міст ЮНЕСКО. Спільно з координаторами інших міст займається ідеями щодо інтеграції та включення до креативної мережі нових міст літератури.

У 2011 закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, спеціальність культурологія із кваліфікацією магістра. З 2011 до 2013 навчалась у аспірантурі при кафедрі теорії та історії культури ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю філософська антропологія, з 2012 по 2014 – асистент цієї ж кафедри. Тема наукового дослідження: “Феномен межовості”. Захоплюється дослідженнями культурної антропології та типології культур.

Читати любила завжди. Перша свідомо прочитана книжка мабуть стала казка Оскара Уайльда “Велетень-егоїст”.

Не одна книга вплинула на світогляд: починаючи від “Дон Кіхота” Сервантеса до “Дюни” Френка Герберта. Окремо варто виділити драматургію Вільяма Шекспіра та Лесі Українки. Беззаперечним для неї є Василь Стус – людина, яка відповідала по силі за свої слова. Саме через нього і Павла Тичину прискіпливо ставиться до поезії.

Позалітературне хобі: кіно 🙂

Улюблена цитата: “Високо моральні принципи людини не мають заважати їй робити добрі вчинки” Айзек Азімов “Фундація”.Дякуємо Вам за Вашу заяву!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Lorem ipsum dolor.