Про нас

Мережа креативних міст ЮНЕСКО (UNESCO Creative Cities Network) створена у 2004 році для сприяння співпраці з містами, які визначили креативність як стратегічний фактор для свого сталого розвитку. Креативну мережу нині утворюють 116 міст, які працюють разом для досягнення спільної мети: пріоритетність творчої та культурної індустрій у планах розвитку на місцевому рівні та активна співпраця на міжнародному рівні.

Приєднуючись до Мережі, міста зобов’язуються ділитися своїми найкращими практиками та розвивати партнерські стосунки з громадським та приватним секторами, а також громадянським суспільством, щоб:

• сприяти створенню та розповсюдженню культурних заходів, товарів та послуг;
• розвивати центри творчості та інновацій, розширювати можливості для митців та фахівців у галузі культури;
• забезпечувати доступ до участі в культурному житті, особливо для маргіналізованих або вразливих груп та окремих осіб;
• інтегрувати культуру та творчість у плани сталого розвитку.

Мережа охоплює 7 креативних сфер: Народні ремесла, Медіа-Арт, Кіно, Дизайн, Гастрономія, Література та Музика.

Мережа креативних міст – привілейований партнер ЮНЕСКО не тільки як рефлексійна платформа про роль творчості у сталому розвитку, а також як ініціатор інновацій, зокрема для виконання Програми сталого розвитку до 2030 р., укладеної світовими лідерами на саміті ООН у вересні 2015-го.

Львiв – місто літератури

сторики встановили, що на місці сучасного Львова, зокрема на Знесіння і в центрі міста навколо ринку «Добробут» ще в V столітті існували поселення. Під час розкопок 1990-1991 рр. на території позаду театру ім. Заньковецької, де в даний момент знаходиться ринок Добробут, археологами були виявлені свідчення того, що на тому місці безперервно функціонувало поселення міського типу починаючи від VII-VIII століть.

Заповнiть форму та ми зв’яжемося з вам

Ваше iм’я*

Ваш телефон або e-mail*

Ваш повiдомлення*

Дякуємо Вам за Вашу заяву!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Lorem ipsum dolor.